• به

  کانال نفت

  ،

  مرجع صنعت نفت و پتروشيمي

  خوش آمدید.
 • امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398
 • آخرین به روز رسانی: چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۳

ا فزایش ظرفیت برداشت گاز در شمال شرق کشور

ا فزایش ظرفیت برداشت گاز در شمال شرق کشور
 • کانال نفت  
 • 26 شهریور 1398-14:30
 • 38 بازدید
کانال نفت به نقل از شبستان ،محمدی با اشاره به روند مطلوب فعالیت های این شرکت در سه حوزه تعمیرات، تولید و تزریق گاز، گفت: در پاییز امسال دو چاه جدید در منطقه عملیاتی خانگیران عملیاتی می شود و بیش از ۲.۵ میلیون متر مکعب به ظرفیت برداشت روزانه گاز این شرکت اضافه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان بر اساس اعلام وزارت نفت، «ابوالحسن محمدی» با اشاره به روند مطلوب فعالیت های این شرکت در سه حوزه تعمیرات، تولید و تزریق گاز، گفت: در پاییز امسال دو چاه جدید در منطقه عملیاتی خانگیران عملیاتی می شود و بیش از ۲.۵ میلیون متر مکعب به ظرفیت برداشت روزانه گاز این شرکت اضافه خواهد شد. برنامه تولید این شرکت در نیمه نخست امسال ۱۰۰درصد محقق شده است و برنامه های تزریق گاز و تعمیرات تاسیسات به منظور آمادگی برای تولید حداکثری در ایام سرد سال نیز با جدیت پیگیری شده است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق از انجام توپکرانی هوشمند در خطوط ۱۴ اینچ و ۱۶ اینچ این شرکت نیز در سال جاری خبر داد.
وی به تلاش های انجام شده برای بهبود ساختارها و فرآیندهای کاری شرکت هم اشاره کرد و گفت: دسته بندی مناقصات تامین کالا و تامین خدمات، استانداردسازی معیارهای ارزیابی کیفی هر دو گروه و تعیین وزن معیارها با بکارگیری الگوهای تصمیم گیری و تدوین معماری فرآیندهای شرکت مبتنی بر استاندارد BPMN۲ در این زمینه مدنظر قرار گرفته است.
محمدی در حوزه مالی به تسویه بدهی مالیاتی ارزش افزوده شرکت بدون هیچ جریمه کردی و همچنین تسویه بدهی مالیات عملکرد شرکت اشاره کرد و در حوزه حمایت از ظرفیت های داخلی گفت: همکاری مستمر ما با شرکت شهرک های صنعتی و پارک علم و فناوری استان برقرار است.
وی با اشاره به تشکیل انجمنی متشکل از شرکت های فعال در حوزه انرژی در استان خراسان رضوی، از فعالیت شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به عنوان دبیر ساخت داخل این انجمن خبر داد.

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

انصراف از پاسخ دادن