• به

  کانال نفت

  ،

  مرجع صنعت نفت و پتروشيمي

  خوش آمدید.
 • امروز: جمعه 15 آذر 1398
 • آخرین به روز رسانی: جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۴

همکاری با بسیج ،لزوم حرکتی جدید در بحث فرهنگ سازی مصرف بهینه گاز .

همکاری با بسیج ،لزوم حرکتی جدید در بحث فرهنگ سازی مصرف بهینه گاز .
 • کانال نفت  
 • 19 مرداد 1398-12:45
 • 63 بازدید

به گزارش شرکت ملی گاز ایران ،همکاری تنگاتنگی که میان بسیج شرکت ملی گاز ایران و مدیریت گازرسانی وجود دارد، موجب شده که اقدامات خوب و مؤثری از سوی حوزه بسیج در خصوص فرهنگ‌سازی مصرف بهینه گاز در سطح ادارات صورت گیرد، ضمن آن که برای اداره این روند نیاز است که حرکتی نوین در بحث فرهنگ سازی با همکاری و ابتکار عمل شما بسیجیان داشته باشیم.

 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید مومنی مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران، در مراسم گردهمایی تخصصی فرماندهان پایگاه‌های بسیج شرکت ملی گاز ایران که در سالن شهید رجایی ستاد برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، اظهار کرد: امیدوارم که این ارتباط، هماهنگی و همکاری که در این چند سال  بین بسیج و مدیریت گازرسانی بوجود آمده، تداوم پیدا کند و ما بتوانیم همین روند را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه اقدامات صورت گرفته در خصوص الگوی مصرف باعث شد فرهنگ مصرف در ادارات نهادینه و الگوی مصرف رعایت شود افزود: استفاده بهینه از این نعمت الهی باید فرهنگ شود و این حرکت در سطح استان ها که از سوی بسیج شرکت های گاز استانی صورت پذیرفت باعث شد که این فرهنگ در منازل مردم هم ورود پیدا کند.

مومنی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ما می توانیم سهم صادرات گاز را با استفاده بهینه از این نعمت الهی افزایش دهیم افزود: ما می‌توانیم در فاز بعدی چشم‌انداز به عنوان یک سرمایه‌گذاری بین‌المللی در بازارهای اروپا ورود کنیم.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در ادامه به تشریح اقدامات صورت گرفته در سطح صنعت گاز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر یک هزار و 166 شهر و بیش از 29 هزار روستا در قالب 27 میلیون خانوار (22 میلیون خانوار شهری و 5 میلیون خانوار روستایی) از نعمت گاز بهره مند هستند.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به گازرسانی به 115 هزار واحد صنعتی در سال گذشته اظهار کرد: این میزان رشد 11 درصدی را نشان می دهد.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در ادامه، مدیریت تأمین گاز کشور، مدیریت تجدید ساختار صنعت گاز و حضور فعال در فرصت‌های متناسب تجارت جهانی گاز را ماموریت این شرکت عنوان کرد و گفت: عرضه و تقاضای گاز در کشور، نقش صنعت گاز در تامین منابع برای توسعه کشور، مدل کسب و کار صنعت و ارتباط با بالادستی نیز چشم انداز صنعت گاز است.

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

انصراف از پاسخ دادن