• به

  کانال نفت

  ،

  مرجع صنعت نفت و پتروشيمي

  خوش آمدید.
 • امروز: چهارشنبه 30 مرداد 1398
 • آخرین به روز رسانی: چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴

۴۰ جایگاه عرضه سی‌ان‌جی به‌طور همزمان افتتاح شد

۴۰ جایگاه عرضه سی‌ان‌جی به‌طور همزمان افتتاح شد
 • کانال نفت  
 • 17 بهمن 1397-13:08
 • 86 بازدید

۴۰ جایگاه عرضه سی‌ان‌جی به‌طور همزمان در مراسمی رسمی در محل جایگاه عرضه سی‌ان‌جی شهدای کهریزک افتتاح و همچنین از نخستین خودروی دیزلی باری تبدیلی به دوگانه‌سوز رونمایی شد.

 

به گزارش خبرنگار نفت ، امروز (چهارشنبه، ۱۷ بهمن‌ماه) در ایام بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ۴۰ جایگاه عرضه سی‌ان‌جی به‌طور همزمان در مراسمی رسمی در محل جایگاه عرضه سی‌ان‌جی شهدای کهریزک افتتاح و همچنین از نخستین خودروی دیزلی باری تبدیلی به دوگانه‌سوز رونمایی شد.

بر اساس این گزارش، ۴۰ جایگاه عرضه  سی‌ان‌جی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صورت همزمان در ۱۶ استان کشور به بهره‌برداری می‌رسد که با راه‌اندازی این جایگاه‌ها در مجموع روزانه ۶۰ هزار مترمکعب به ظرفیت توزیع سی‌ان‌جی در کشور افزوده می‌شود.

جایگاه عرضه سی‌ان‌جی شهدای کهریزک تهران که امروز به عنوان یکی از ۴۰ جایگاه عرضه سی‌ان‌جی از آن بهره‌برداری می‌شود آخرین جایگاه سی‌ان‌جی از پروژه ۷۷۰ جایگاهی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است. 

حمید قاسمی‌ ده‌چشمه، مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی پیش از این در گفت‌و‌گو با خبرنگار شانا از ارائه طرحی برای گازسوز کردن خودروهای دیزلی در کشور خبر داده بود که امروز نخستین نمونه آن رونمایی می‌شود. هم اکنون ۶۰ هزار تریلی در کشور وجود دارد که از محل تبدیل این خودروها در مصرف روزانه ۸ میلیون لیتر گازوئیل در کشور صرفه‌جویی خواهد شد.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

انصراف از پاسخ دادن